- Це ваші другі зимові збори під керівництвом Олега Блохіна. До вимог вже звикли?
- Працювати на тренуваннях доводиться все так само багато. Мені це не є чимось новим. Добре, що вийшли в плей-офф Ліги Європи, замість трьох зборів будуть два. У запорізькому «Металурзі» було три збори, причому ще більш довгих, ніж у «Динамо» (Київ). Зараз у нас багато контрольних матчів, на першому зборі відразу шість. Мені це дуже подобається, грати завжди цікавіше, ніж тренуватися.
- А коли перемагаєш суперників, ще й настрій піднімається ...
- Це теж важливий момент при підготовці. Зараз ми граємо через день і з кожною грою помітно, як гравці набирають. У перших двох матчах було важко, потім легше, а от проти «Стяуа» і «Локомотива» і ноги бігли, і голова думала. Для будь-якого футболіста легше набирати форму через матчі, і не через бігову роботу.
- Говорячи про тренування, якісь серії були особливо цікавими?
- Сергій Станіславович (Ребров, - прим.авт.) Дає нам цікаве завдання, ми його називаємо «квадрат Тоттенхема». Ділимося на три команди, по чотири гравці в кожній. Одна з них забирає м'яч у футболістів двох команд, але там є багато умов. Ребров каже, що вони в «Тоттенхемі» в нього часто грали.
- Тренери вас використовують на позиції опорного півзахисника. Де ще на полі могли б допомогти команді?
- На фланзі я себе слабо уявляю. Рідною вважаю зону в центрі поля. Також можу зіграти на позиції під нападаючим.
- Ви часто виходите в центрі поля у парі з Мігелем. Комфортно почуваєтеся в парі з таким майстром?
- Мігель добре бачить поле, технічний, володіє прекрасною передачею. Плюс до цього величезний досвід. Він дуже сильний гравець, для мене кожна гра з ним - велика школа.
- Олег Блохін у контрольних матчах на зборі часто дає вам поради. Які головні вимоги тренера?
- Я гравець центральної зони, повинен вміти і відібрати м'яч, і знайти партнера передачею, і завершити атаку ударом. Робити це потрібно швидко, з мінімальним браком. Як бачите, є над чим працювати.