Сьогодні із Харкова до Києва, у розташування молодіжної збірної тимчасово відбули Олександр Зінченко та Віктор Коваленко.
Ці гравці через перебір жовтих карток пропускають відбірний матч проти Косова. Сьогодні півзахисники матимуть нагоду взяти участь у товариському матчі «молодіжки» з «Арсеналом-Київ» і упродовж двох наступних днів тренуватимуться з однолітками.
7 жовтня Коваленко й Зінченко повернуться у розташування головної команди країни, яка на той час уже прибуде до Києва.