«Динамо» проведе відкрите тренування для вболівальників

Динамо Київ 4 Жовтня, 11:04 1264
«Динамо» проведе відкрите тренування для вболівальників | 19-27
У четвер команда Олександра Хацкевича проведе перше тренування після матчу з луганською «Зорею» на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського.

Найближчими днями у підготовці до наступних ігор братимуть участь динамівці, не задіяні у матчах своїх національних збірних, до яких приєднаються гравці молодіжного складу. Нагадаємо, 15 гравців першої команди отримали виклики до національних збірних своїх країн.

Перше після трьох вихідних тренування відбудеться на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського та буде відкритим для вболівальників та журналістів.

Відкрите тренування відбудеться у четвер, 5 жовтня, на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Початок – о 16:30.