Сьогодні «Динамо» проведе відкрите тренування

Динамо Київ 5 Жовтня, 11:30 823
Сьогодні «Динамо» проведе відкрите тренування | 19-27
У четвер команда Олександра Хацкевича проведе перше тренування після матчу з луганською «Зорею», яке буде відкритим для вболівальників.

Буде воно дещо незвичним і не лише тому, що пройде у присутності глядачів на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського. До заняття гравців першої команди «Динамо» приєднаються футболісти старшої Академічної групи ДЮФШ «Динамо» (хлопці 2001 року народження, тренери Юрій Дмитрулін та Сергій Процюк). Професіонали та юнаки спільно проведуть розминку, певні тренувальні вправи, а головною цікавинкою вечора стане міні-турнір серед чотирьох команд.

Відкрите тренування відбудеться у четвер, 5 жовтня, на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Початок – о 16:30.