Микола Морозюк: «Подивився на 17-річних хлопців і згадав себе в їхньому віці»

Динамо Київ 6 Жовтня, 06:39 1054
Микола Морозюк: «Подивився на 17-річних хлопців і згадав себе в їхньому віці» | 19-27
Після завершення відкритого тренування захисника нашої команди Миколу Морозюка вболівальники ще довго не випускали із щільного кільця.

Футболіст роздав безліч автографів і позував для десятка селфі, перш ніж приділив увагу журналістам:

- Не дивлячись на те, що сьогодні було не так багато хлопців з першої команди, думаю молодим футболістам дуже приємно позайматися в такій атмосфері. Деяких підбадьорювали, вважаю, усі добре впоралися. Потрібно такі тренування проводити частіше, адже уболівальникам вони також дають багато позитиву і приємних емоцій.

- А які емоції ви самі відчували під час спільного тренування з 17-річними гравцями?

- Класні. Сьогодні зайшов до роздягальні, подивився на хлопців, згадав себе в цьому віці. Минуло багато років, а у них зараз все попереду, головне - працювати. Думаю. Сьогоднішнє тренування багато їм дасть, вони побачили, що немає нічого нереального. Хочу побажати їм впевнено йти до своєї мети і обходитися без травм.

- За часів вашої юності подібні заходи проводилися?

- У 17 років себе пам'ятаю, але, на жаль, в той час таких тренувань не проводили. Та я часто бачив тренування першої команди на динамівській базі, правда, з боку. Раніше все було по-іншому, але часи змінюються, зараз підхід до молоді інший.

- Ви готуєтеся зіграти в товариському матчі проти «Олімпіка» в суботу?

- Чесно кажучи, не знаю. Поки працюю в обмеженому режимі. Звісно, мені хотілося б якомога швидше тренуватися в повну силу, не відчуваючи дискомфорту.

- Чого очікуєте від двох вирішальних матчів збірної України проти Косово і Хорватії?

- Тільки перемоги, ніяк інакше. Потрібно зробити те, до чого йшли протягом довгого часу. Косово тільки з боку можна вважати аутсайдером. Можливо, це не така іменита команда, як Хорватія, та таких суперників не можна недооцінювати. У футболі часто трапляються несподіванки, коли маленькі команди виграють у грандів. Якщо не завоювати три очка з Косово, з Хорватією немає сенсу грати. Тож потрібно вирішувати проблеми в міру їх надходження. Думаю все буде добре.