Коноплянка: «Прикро, що перехід не відбувся»

Футбол України 3 Лютого, 09:55 1698
Коноплянка: «Прикро, що перехід не відбувся»     | 19-27
Півзахисник «Дніпра» відповів на запитання журналістів.

- Ти засмучений тим, що не вийшло перейти в «Ліверпуль»?

- Анітрохи не засмучений. (Посмішка). Гаразд, не буду приховувати, звичайно, прикро. Але життя триває. Потрібно ставитися до цього як до сну. Прокинувся і пішов далі. Буду прагнути до наступної мрії. Сподіваюся, що все вийде.

- Чи не позначиться ця невдача на грі за «Дніпро"?

- Ні в якому разі, навпаки. Тим більше, що ми скоро граємо з «Тоттенхемом», із однією з найкращих команд англійської прем'єр-ліги. Я думаю будемо рвати і метати. У мене бажання буде проявити себе на 100%.

За словами Коноплянки, не все залежало від нього під час переговорів з англійським «Ліверпулем». - Повірте, не я тут вирішую. Останнє слово було не за мною, не все сталося так, як всі цього хотіли, - цитує Коноплянку fcdnipro.com.