Українські ультрас: «Ніяких агресивних дій стосовно хорватських фанатів ми не плануємо»

Збірна України 7 Жовтня, 09:43 1321
Українські ультрас: «Ніяких агресивних дій стосовно хорватських фанатів ми не плануємо» | 19-27
Українські ультрас напередодні кваліфікаційного матчу до ЧС-2018 Україна – Хорватія звернулися до українських та хорватських фанатів із заявою.

«Напередодні матчу між збірними України та Хорватії звертаємося до українських фанатів та фанатів з Хорватії, які планують відвідати цей матч.

Нагадаємо, що в березні, коли збірна грала матч в Загребі, нами була досягнута домовленість з хорватськими фанатами про «ненапад». Тоді виїзд фанатів з України відбувся без ексцесів і ті, хто мали змогу спілкуватися та відпочивати з хорватськими фанатами особисто, відчули гостинність та дружнє ставлення до себе. Тепер прийшов час матчу в Києві. Ми дотримуємося тих самих поглядів – нам немає чого ділити з хорватськими фанатами. Ніяких агресивних дій по відношенню до них ми не плануємо.

До такої ж позиції ми закликаємо і всіх пересічних вболівальників та громадян, які зустрінуть в своїх містах фанатів та вболівальників з Хорватії. Сподіваємося на адекватну поведінку з боку хорватських гостей», – йдеться у заяві українських ультрас.