Сьогодні стало відомо, що Анте Чачич відправлений у відставку, а пост головного тренера зайняв Златко Даліч.
«Ми сподіваємося на позитивний результат, ми довгий час говорили про чотирьох можливих кандидатів на пост головного тренера. Ми довго аналізували і вирішили, що збірну очолить Даліч. Він приєднається до нас, як тільки прибуде в Загреб, а звідти вже до Києва. Добре, що Даліч прийняв нашу пропозицію відразу після нашого дзвінка. Ми вже поговорили з гравцями, вони справжні професіонали», - цитує Шукера sport-express.