«Ці дві доби ми дуже мало спали. Я особливо, - зізнався нам батько гравця, Олег Коноплянка. - З боку мого сина ніяких проблем не було. ВІін хотів перейти в «Ліверпуль», претензій по здоров'ю не було. Але з'явилися деякі «але», що стосуються клубів, і трансфер не відбувся. Звичайно, осад залишився. Женя розчарований. Але це не означає, що він опустить руки і буде плакати. Як грав, так і буде грати. Навіть ще краще! Він і сам все розуміє. Це як програш матчу. Програли - і забули: в бойовому настрої виходимо на наступну гру».
Раніше Олег Лужний говорив, що Англія з її силовим футболом, розрахунком на фізику, - не для Коноплянки. «У футбольному плані Англія - не особливо його, - згоден батько. - Але як раз «Ліверпуль"- це його стиль, його футбол, тому що клуб сповідує іспансько-голландську манеру гри. Взагалі, його мрія - Іспанія, в «Барселоні» грати. І мрії можуть збутися. Головне - продовжувати працювати». Тут Олег перервав розмову: «Ви мене вибачте, зараз «Ліверпуль» грає і «Вест Бромвіч». Я б хотів подивитися, - розповів Олег газеті «Сегодня».