У своєму профілі в Facebook Шахов написав наступне:
«Сьогодні (ред. 07.10) день народження у Путіна і Павелка. Одному побажав би залишити в спокої і не конфліктувати з Україною. Іншому - залишити в спокої і не конфліктувати з «Динамо».
У своєму профілі в Facebook Шахов написав наступне:
«Сьогодні (ред. 07.10) день народження у Путіна і Павелка. Одному побажав би залишити в спокої і не конфліктувати з Україною. Іншому - залишити в спокої і не конфліктувати з «Динамо».