Ультрас «Динамо» виступили за єдину Іспанію

Динамо Київ 8 Жовтня, 11:07 1492
 Ультрас «Динамо» виступили за єдину Іспанію | 19-27
Фанатське об'єднання WBC висловлює підтримку іспанським націоналістам у питанні відділення Каталонії.
«Наша підтримка іспанським націоналістам, які свого часу проявили свою принципову позицію під час Революції Гідності та війни на Сході України, а зараз стикнулись з проблемою сепаратизму у себе вдома... España Una, Grande y Libre! Arriba España!», - йдеться у заяві WBC.

Нагадаємо, що ультрас «Динамо» WBC закликали фанатів ігнорувати матч проти збірної Хорватії у Києві, який відбудеться 9 жовтня.