Причому, судячи зі статусу публікацій (в топі показуються лише платні оголошення), власники цих квитків - не прості вболівальники, у яких помінялися плани. Це явно торгаші - вони скупили квитки, та обмежили вас у виборі місць, і тепер заробляють на цьому.

Незрозуміло, як вони примудряються продавати іменні квитки, адже поміняти власника не можна. Була підозра, що це квитки за квотою спонсорів ФФУ і там взагалі не вказано прізвище.
Зв'язуємося з першим-ліпшим перекупником, щоб це з'ясувати:

Чудовий розмова вийшла - він прояснює дві речі:
1) Щоб задумка ФФУ з покупкою квитків по паспорту працювала, повинен бути реальний контроль на вході.
2) Перекупники існують, поки є покупці - тобто, ви. Якщо раніше торгаші хоча б виконували роль сервісу «не хочете стояти в черзі або прогавили момент, коли квитки були в продажу - ось, заплатите дорожче, і отримаєте» (тому боротьба з ними без змін схеми продажу була приречена), то зараз це лотерея «запитають у вас документи на вході чи ні».