Бенуа Тремулінас: «Тренер замінив мене молодим українцем»

Динамо Київ 3 Лютого, 16:59 2510
Бенуа Тремулінас: «Тренер замінив мене молодим українцем»    | 19-27
В інтерв'ю для butfootballclub.fr Бенуа розповів про амбіції свого нового клубу, а також пояснив, чому, на його думку, він так і не зумів закріпитись в основі київського "Динамо".

В інтерв'ю для butfootballclub.fr Бенуа розповів про амбіції свого нового клубу, а також пояснив, чому, на його думку, він так і не зумів закріпитись в основі київського «Динамо».

- Чи раді ви, що повернулися у французький чемпіонат?

- Я дуже радий, що перебуваю тут. «Сент-Етьєн» - це клуб з великими амбіціями. Останнім часом ця команда завжди знаходиться наверху турнірної таблиці.

- Розкажіть про свій проведений час в Україні.

- Це був справжній виклик для мене. З «Бордо» я виграв все, що можна, так що це була чудова можливість досягти чогось більшого. Перші три місяці були дуже вдалі, але потім я став грати рідше. У грудні-січні ми почали обговорювати, що робити далі, і ось я тут!

- Це був провал?

- Ні! Спочатку все було відмінно. Але до кінця року я став грати набагато менше. Це футбол. У ньому бувають як злети, так і падіння. Я непогано провів час в Києві. Хочу подякувати президенту «Динамо» за те, що надав мені можливість проявити себе. Також хочу висловити подяку керівництву та тренеру «Сент-Етьєна», які зробили все можливе, щоб я зміг приїхати сюди.

- Що можете сказати про життя поза футболом в Україні?

- Я дізнався багато нового. Відкрив для себе нову культуру. Там все по-іншому. У людському плані для мене це була пригода з хорошими і поганими епізодами. «Динамо» залишається великим клубом, з гарною інфраструктурою, прекрасним стадіоном і великим президентом.

- Як ви думаєте, з чим пов'язані ваші труднощі в «Динамо"?

- Все дуже просто. У мене було всього 10 днів підготовки перед тим, як перейти в новий чемпіонат. Через 2,5 місяці я здав фізично, що було неминуче. Тоді я втратив місце в складі, а тренер замінив мене молодим українцем.

«Динамо» почало перемагати. Зрозуміло, що тренер не хотів змінювати цей склад.

- Зараз ви готові фізично?

- Так, відчуваю себе добре. За 2 тижні я встиг добре підготуватися в Марбельї разом з «Динамо». З цього приводу я спокійний.

- Які у вас амбіції в нинішньому сезоні?

- Ми розмовляли з тренером. Добре було б отримати путівку до Європи. На даний момент є 5-6 клубів, які ведуть боротьбу за високі місця. Але ми зробимо все, що в наших силах, щоб досягти цієї мети.

Читайте також: Бенуа Тремулінас: «Хочу подякувати президенту «Динамо», який погодився відпустити мене». ФОТО