Андрій Шахов: «Хорвати ризикують стати гіршою другою збірною»

Збірна України 9 Жовтня, 05:04 855
Андрій Шахов: «Хорвати ризикують стати гіршою другою збірною» | 19-27
Заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов - про «нічийний» розклад перед матчем Україна - Хорватія.
«Все йде до того, що нічия не влаштує і хорватів, так як вони ризикують стати гіршою збірною, що посіли другі місця. Зараз по 11 очок (матчі з шостою командою групи не враховуються) у Уельсу (7-5 різниця), Хорватії (6-4) і Шотландії (8-9). Шотландці грають в Словенії і, якщо не виграють, на друге місце виходить Словаччина, яка приймає Мальту. У неї 12 очок при 11-6, тобто вона попереду. Уельс грає вдома з Ірландією. Якщо вони програють, Ірландія виходить на друге місце і має 13 очок. Якщо нічия, то доведеться вважати навіть не різницю (вона однакова), а кількість забитих голів. Поки що у Уельсу їх більше, але понеділок може все змінити.

Очевидно одне: неможливість хорватам грати внічию, здорово підвищує наші шанси. Адже тоді глядачі на київському НСК цілком можуть стати свідками унікальної кінцівки, як свого часу в матчі «Динамо» - «Інтер», коли нічия не влаштовувала ні тих, ні інших, а на табло як раз горіли однакові цифри. Тоді команди за принципом «шашки наголо» всю кінцівку виходили чотири на два, втрьох на одного, але так і не змогли забити. Дивимося, може і сьогодні таке буде!»- написав Шахов на своїй сторінці в мережі Facebook.