Домагой Віда: «Ситуація в Києві напружена, але повертатися не боюся»

Динамо Київ 3 Лютого, 22:54 1230
Домагой Віда: «Ситуація в Києві напружена, але повертатися не боюся»      | 19-27
Домагой Віда розповів про те,як проходить підготовка його команди на зборах в Іспанії та наголосив, що його не лякає ситуація в Україні

Хорватський захисник київського «Динамо» розповів про те, як проходить підготовка його команди на зборах в Іспанії та наголосив, що його не лякає ситуація в Україні

- Перший збір в Марбельї вже закінчився. Ми добре зіграли з «Рієкою». Результат не найголовніше, але вони добре трималися і не пропустили. Добре, що все закінчилося без травм. Стосовно мого голу... Я часто підключаюся до нападу і намагаюся скористатися стандартними положеннями.

- У Києві ви вже 13 місяців. Вам подобається там?
- Не зовсім, я втратив місце в основі і тепер в центрі захисту грають Хачеріді і Драгович.

- Ви завершили перший збір...
- Так. Тепер у нас є кілька днів на відпочинок.

- Ви повертаєтеся до Києва 17 лютого, за три дні до матчу з «Валенсією». Це не надто рано?
- Ми знаємо, що в Україні дуже напружена ситуація. Ми гадаємо, що все буде добре. Що стосується мене, я нікого і нічого не боюся, крім Бога.

- Партія президента Віктора Януковича з «про-російської» частини України, де за «Шахтар» виступають Даріо Срна і Едуардо...
- З футболом проблем немає, просто трохи неспокійно на політичному фронті. На цю тему я часто спілкуюся з партнерами по команді і фізіотерапевтами.

- Якою мовою говорите з ними? Російською чи українською?
- Російською. Я вивчаю її, щоб не турбувати Огнєна Вукоєвича, коли мені щось потрібно. Вуко вже п'ять років виступає за «Динамо», він - людина, на яку можна покластися.

- «Шахтар» випереджає Динамо на 5 очок. Зможете наздогнати?
- Якщо отримаємо перемогу в березні, то так!

- У Кубку України ви граєте з «Металістом»...
- Ми беремо участь у трьох турнірах. В жодному з них у мене немає намірів програвати.

- Що можете сказати про головного тренера «Динамо» Олега Блохіна?
- Він - Легенда. Але йому потрібно ще трохи часу. «Динамо» - великий клуб і ми повинні відповідати його рівню, - сказав Домагой в інтерв'ю для
jutarnji.hr.