Як повідомляє офіційний сайт Прем`єр Ліги, «Динамо» дозаявило на весняну частину сезону двох гравців: Артема Кравця, який повернувся із оренди з київського «Арсеналу», та Олександра Рибку, який 2 роки перебував поза футболом через дискваліфікацію.
Нагадаємо, що обидва гравці є вихованцями «Динамо».