Прем`єр-ліга: «Динамо» дозаявило двох гравців

Динамо Київ 3 Лютого, 23:55 861
Прем`єр-ліга: «Динамо» дозаявило двох гравців     | 19-27
«Динамо» дозаявило Артема Кравця та Олександа Рибку для участі в змаганнях у весняній частині сезону.

Як повідомляє офіційний сайт Прем`єр Ліги, «Динамо» дозаявило на весняну частину сезону двох гравців: Артема Кравця, який повернувся із оренди з київського «Арсеналу», та Олександра Рибку, який 2 роки перебував поза футболом через дискваліфікацію.

Нагадаємо, що обидва гравці є вихованцями «Динамо».