Євген Коноплянка: «Ярмоленко в центрі нападу? Це не його позиція. У нього там не виходить»

Збірна України 9 Жовтня, 21:44 3253
Євген Коноплянка: «Ярмоленко в центрі нападу? Це не його позиція. У нього там не виходить» | 19-27
Вінгер збірної України Євген Коноплянка в ефірі каналу «Футбол 1» прокоментував поразку від хорватів.
Я не знаю що сталося. Потрібно дивитися гру. Ми на тренуваннях стільки не помилялися, скільки в другому таймі. Добре грали в першому таймі, я вірив, що ми виграємо. Потрібно говорити з хлопцями, подивитися один одному в очі і пояснити, що не так. Я не знаю, що сталося.
Як не забив, коли бив головою? Я там не міг забити. Я біг назад, суперник мене штовхнув, і у мене вже не вийшло відштовхнутися від землі.
Я дуже здивований, тому що перший тайм ми грали дуже солідно з хорошою командою. Думав, що дотиснемо. Не знаю, чи хорвати додали, або ми підсіли.
Нам не вистачало нападника. Того ж Кравця, щоб він чіплявся за м'ячі. Ярмоленко? Це не його позиція. У його там не виходить, і він сам про це каже.
Позитив у відборі? До гри всі посміхалися, був позитив. Я задоволений колективом, хлопцями і грою в першому таймі. Але зараз щось говорити немає сенсу. Потрібно розбирати моменти.
Хорвати нас повністю переграли нас у другому таймі. Не знаю, за рахунок чого. Зрозуміло, що за рахунок наших помилок, але ... У них грають сильні гравці. Може, вони розлютилися за перший тайм.
Зараз я не хочу ні з ким розмовляти. Вимкну телефон, сядемо з хлопцями і про щось поговоримо. Може, вийде відволіктися від футболу.