Під час футбольного матчу між збірними України та Хорватії на стадіоні НСК «Олімпійський» помер вболівальник – чоловік віком приблизно 40 років. Причини смерті з'ясовуються. Про це повідомляється espreso.tv.
Цю новину підтвердив і тренер збірної України Андрій Шевченко:
«Я чув, стався інцидент. У людини не витримало серце. Мої співчуття.»