Ребров відвідав матч «Барселона» - «Валенсія»

Динамо Київ 4 Лютого, 09:23 940
Ребров відвідав матч «Барселона» - «Валенсія»   | 19-27
Один з тренерів київського «Динамо» дещо затримався в Барселоні.

Серед групи українських тренерів, які поїхали вчора в Туреччину на збори, що проводяться в межах тренерських курсів ФФУ, не було тренера київського «Динамо» Сергія Реброва, - повідомляє «Террикон». Він прибуде в Анталію з Барселони, де переглядав матч «Валенсії», з якою «Динамо» зустрінеться в Лізі Європи.

За інформацією каналу «Футбол1» вже весною тренери будуть складати іспити на ліцезію PRO, а це заняття є передостаннім.

Нагадаємо, що суперник команди Олега Блохіна несподіваного переміг грізну каталонську «Барселону» на її полі з рахунком 2:3.