- На мій погляд, у цій ситуації програв тільки сам футболіст. Все-таки сильніший клуб - це завжди новий виклик, гравець отримує можливість проявити себе у всій красі. За прикладами далеко ходити не потрібно. Складно уявити, зміг би я завоювати Золотий м'яч, залишившись свого часу в «Чорноморці». Адже я перейшов в «Динамо» вже далеко не хлопчиком, в 24-25 років. Хто знає, чого б я домігся, перейшовши в більш сильний колектив набагато раніше. Час не гумовий, вік футболіста не такий довгий. Якщо є можливість рости, то і роздумувати нічого. Адже сьогодні запрошують, а завтра можуть і зовсім забути про тебе. На мій погляд, Коноплянка вже давно дозрів для переходу у великий клуб - він найкращий у своїй команді, блискуче грає за збірну України, видно, що у нього є психологія переможця. Упевнений, Євген зміг би стати лідером і в «Ліверпулі» - в англійській прем'єр-лізі завжди цінувалися реактивні крайні півзахисники, - цитує Бєланова «СЕ».
Бєланов: «Можливо, я б добився більшого, якби перейшов у «Динамо» раніше»
Колишній футболіст київського «Динамо» на власному прикладі пояснив, як більш краще може скластися кар’єра Євгена Коноплянки.