Ескобара відправили за океан

Динамо Київ 4 Лютого, 14:09 1575
Ескобара відправили за океан          | 19-27
Оренду колумбійського нападника "Динамо" "Евіан" подовжувати не захотів, а у Києві на Ескобара не розраховують.

Оренду колумбійського нападника «Динамо» «Евіан» подовжувати не захотів, а у Києві на Ескобара не розраховують.

Французьке видання ledauphine.com повідомляє, що новим клубом колумбійця стане ФК «Даллас», який виступає в американській MLS. Проте поки остаточно не відомо, бере «Даллас» Ескобара у оренду чи повністю викупає його контракт.

Нагадаємо, що раніше спортивний директор «Динамо» Олексій Михайличенко підтвердив інтерес відразу декількох клубів до молодого нападника:

«Що стосується повернення Ескобара. Так, у нього закінчилася оренда в «Евіані». Але чи повернеться він в «Динамо» - поки сказати не можу. Ми ведемо переговори з деякими клубами, тому його подальша доля вирішиться найближчим часом», - Sport.ua.

Для довідки: Андрес Ескобар перейшов до київського «Динамо» у 2011 році. За цей час у складі першої команди «Динамо» на поле не виходив жодного разу. Першу частину сезону 2013-14 Андрес Ескобар провів на правах оренди у французькому «Евіані». За півроку року Андрес відіграв 5 матчів та загалом провів на полі 62(!!!) хвилини. Голів не забивав.

За даними transfermarkt.de трансферна ціна на колумбійського голеодора складає 300 тисяч євро.