Ніко Кранчар: «КПР викупить мене у «Динамо» тільки у разі виходу в АПЛ»

Динамо Київ 4 Лютого, 19:15 1352
Ніко Кранчар: «КПР викупить мене у «Динамо» тільки у разі виходу в АПЛ»       | 19-27
Динамівець задоволений своїми виступами за КПР, оскільки почав стабільно виходити в стартовому складі. Про це він розповів в інтерв'ю хорватському виданню jutarnji.hr.

Динамівець задоволений своїми виступами за «КПР», оскільки почав стабільно виходити в стартовому складі. Про це він розповів в інтерв'ю хорватському виданню jutarnji.hr.

«Я постійно потрапляю в стартовий склад. Рендап довіряє мені ту роль, яка мені найбільше підходить в команді. Проте цей футбол - щось нове для мене. АПЛ і «Чемпіоншип» - це небо і земля. Але я прийшов у великий клуб, у якого відмінні вболівальники і команда.

Чи є шанс, що я залишуся тут? Звичайно! Але для того, щоб мій контракт викупили у «Динамо», ми повинні пробитися в АПЛ. Лише в цьому випадку мій контракт викуплять», - сказав Ніко.

У цьому сезоні за «КПР» Кранчар встиг зіграти в 20-тьох матчах, а також відзначився 2 голами і 3 результативними передачами.

Нагадаємо, що хорват поповнив ряди українського гранду у 2012 році. З того часу на його рахунку всього 13 зіграних матчів у футболці «Динамо», в яких він забив 4 м'ячі. На той момент ціна хорвата становила 6.000.000 євро. Зараз же Ніко оцінюється в 3.000.000 євро. (transfermarkt.de)