— Навіщо віддавати в «оренду з правом викупу» виконавця, півроку тому купленого за 10 мільйонів «умовних»?
— Звідки сума «10 мільйонів»? Мені відома інша цифра — шість… Мені бачиться, що перехід цей вигідний усім — судіть самі. Він вигідний для Бенуа, бо той матиме більшу ігрову практику, причому гратиме вдома, перед очима тренера національної команди, тож має шанс поїхати на мундіаль. У «плюсах» зостанеться також «Динамо»: тут і потреба платити велику зарплату відпала, й «розвантажили» команду — все-таки на цю позицію є двоє інших виконавців, до того ж українських. Давайте про ліміт не забувати. Ну, не вийшло у нас заграти Тремулінасу, не адаптувався він!
— А хіба торік, улітку, не існувало ліміту? Чи ніхто не розумів, що французу буде складно в Україні?
— Тоді ситуація була інакша: ще тільки запросили Макаренка, мало хто очікував від нього хорошої гри, а Селін травмувався. Тому динамівське керівництво діяло згідно з обставинами. Оренда Бенуа вигідна для київського клубу: якщо той заграє вдома, виникне змога продати його, відбивши втрачені влітку гроші. Повірте, він класний футболіст, «Динамо» з ним не помилилося. Просто в нього не вийшло — трапляється таке.