​Вихованець «Динамо» перейшов в індійський клуб

Динамо Київ 15 Жовтня, 07:29 1083
​Вихованець «Динамо» перейшов в індійський клуб | 19-27
Вихованець «Динамо» півзахисник Ахлетдін Ісраїлов став гравцем індійської «Нероки».

Останнім клубом Ісраїлова був «Черкаський Дніпро», за який він виступав в першій половині минулого сезону, провів вісім матчів у всіх турнірах і забив 2 м'ячі.

Перед тим, як посилити черкаську команду, Ісраїлов грав за молодіжні та резервні команди «Динамо».

Також в активі у 23-річного півзахисника - виступи за збірну Киргизстану, у складі якої він виходив на поле в дев'яти матчах.

Зазначимо, що «Нерока» вийшла з третього до другого дивізіону чемпіонату Індії за підсумками минулого сезону, зайнявши 1-е місце в турнірній таблиці.