Нереально песемістичний прогноз для «Барселони» у разі здобуття Каталонією незалежності повідомив один з керівників «більше ніж клубу» під час традиційного обіду з босами «Атлетіко» перед матчем 8-го туру Прімери. «Блаугранас» ризикують втратити все вже через 3 місяці, як тільки-но Каталонія від'єднається від Іспанії, інформує Mundo Deportivo, посилаючись на слова учасника бесіди між представниками «Барселони» та «Атлетіко» в Мадриді.
Гравці «Барселони» матимуть право покинути каталонський гранд безкоштовно, клуб за короткий період втратить усіх спонсорів, а рекордний бюджет у майже 900 млн євро лопне наче мильна бульбашка.
Зараз керівництво «Барселони» категорично відкидає такий варіант розвитку подій, однак президет клубу Жозеп Бартомеу повинен передбачити усі політичні варіанти розвитку подій в Каталонії, оскільки вперше за 118 років власної історії «блаугранас» стоять на поразі реальної катастрофи.