В Марбелью, як до себе додому

Динамо Київ 5 Лютого, 18:32 983
В Марбелью, як до себе додому    | 19-27
Зібравшись разом і пройшовши паспортний контроль, динамівці піднялися на борт чартерного лайнера.

Як і планувалося, о дев'ятій ранку літак з командою здійнявся над київським небом. Якщо бути точним, від української землі шасі відірвалося в десять хвилин на десяту.

Дякуємо екіпажу

Чотири з половиною години, які тривав політ, багато футболістів провели у сні, скориставшись прекрасною можливістю зайвий раз запастися силами перед майже двома тижнями тренувань і контрольних ігор. Потрібно віддати належне екіпажу, який не порушував цей сон, навіть незважаючи на кілька зон турбулентності, які довелося подолати лайнеру з командою на борту.

Так як команда летіла не в повному складі, вільних місць у салоні було більше, ніж достатньо і кожен міг розташуватися цілком комфортно для повноцінного сну.

Ті, хто не спав, коротали час по-різному. Хтось слухав музику в навушниках, хтось весело спілкувався, обговорюючи з партнерами по команді вихідні, а деякі воювали в карти. Звертає на себе увагу той позитивний настрій, який панує всередині колективу і заряджає позитивом всіх присутніх навколо, включаючи персонал і навіть екіпаж літака.

Час в дорозі пройшов непомітно. Засніжені пейзажі в ілюмінаторі дуже скоро змінилися не менш барвистими середземноморськими пейзажами.

Із зими в літо

Малага зустріла гостей з Києва похмурою і вітряною погодою. Проте, різниця в кліматі таки дуже відчутна - на момент вильоту в Києві, незважаючи на сонячну погоду, температура повітря була близько мінус десяти, а в Іспанії +14.

Рівно о першій годині дня за місцевим часом (2:00 за київським, різниця в годинних поясах - 1:00) літак з київською делегацією приземлився в міжнародному аеропорту Малаги.

Тут команду чекав Крістіан Маховський, представник компанії, яка вже не перший рік співпрацює з київським «Динамо», займаючись організаційними питаннями під час міжнародних матчів і тренувальних зборів. Далі «біло-сині» відправилися в автобус, який трохи менше ніж за годину доставив їх до Марбельї.

«Друга Конча-Заспа»

Для київського «Динамо» Марбелья стала майже рідною. Вже не перший рік січень і лютий київські динамівці проводять саме тут. По суті це не просто місто в класичному розумінні цього слова, а цілий муніципалітет, що вміщає в себе кілька маленьких містечок.

Марбелья знаходиться на узбережжі Середземного моря між Малагою і Гібралтарською протокою. Це один з найважливіших туристичних міст узбережжя Коста дель Соль, що став таким завдяки казковим пляжам, м'якому клімату протягом усього року і можливостям, запропонованим бажаючим відпочити. Це один з найпривабливіших районів Андалусію, де 320 сонячних днів у році.

Куточок комфорту на узбережжі

П'ятизірковий готель Gran Meliá Don Pepe вже добре знайомий нашій команді. Саме тут динамівці зупинялися і минулого року під час зимових зборів. І на цей раз вибір припав на місце, яке вже полюбилося. Адже такий готель не може не сподобатися!