До вашої уваги фото з передматчевих медіа-заходів київського «Динамо» та швейцарського «Янг Бойз», які завтра проведуть матч в рамках групового етапу Ліги Європи.
(с). 1927.com.ua. С. Ярошевський.
Решту фото можна переглянути в альбомі за даним посиланням.




