«Ми знаємо суперника досить добре, адже не вперше в цьому сезоні з ними зустрінемося. До того ж, теоретичні заняття пройшли досить плідно.
Звичайно, хотілося б перемогти та зробити подарунок нашим уболівальникам і головному тренеру, у якого сьогодні день народження», - сказав Кравець в ефірі каналу «Футбол 1».
Артем Кравець: «Хотілося б зробити подарунок нашим уболівальникам і головному тренеру»
Нападник київського «Динамо» поділився очікуваннями від матчу 3-го туру групового етапу Ліги Європи проти «Янг Бойз».