«Дитячий садок імені захисників «Динамо», з моста всіх», – реакція соцмереж на матч «Динамо» – «Янг-Бойз»
Динамо Київ20 Жовтня, 09:25 7451
1927.com.ua зібрав думки експертів та вболівальників після матчу третього туру групового етапу Ліги Європи, у якому київське «Динамо» зіграло внічию з швейцарським «Янг Бойз» (2:2).