«Шахтар» залишився на шістнадцятій позиції рейтингу, але два бали зробили погоду в іншому контексті. Вони дозволили збільшити відрив від «стоячих» «Байєра» та «Шальке», допомогли трошечки відірватися від «Монако», «Тоттенхема» і «Динамо», які беруть участь в гонці, але саме зараз – пригальмували. «Зеніт» і «Базель» здобули по два очки, тому відносно них позиції «Шахтаря» не змінилися.

Один бал, здобутий «Динамо», допоміг киянам «відчепити» від себе «стоячу» «Фіорентину». Мінус в тому, що, втративши один бал, кияни втратили можливість за підсумками групового етапу наздогнати статичний в поточному сезоні «Шальке». Втім, у разі виходу до плей-офф кияни зможуть надолужити згаяне.

Найбільший прогрес здійснила «Зоря» – в силу щільності позицій у тій частині таблиці, де перебувають луганці. Два бали, отриманих за перемогу над «Гертою», дозволили команді Юрія Вернидуба підскочити відразу на двадцять позицій. І це ще не межа. Попереду – ще одна ущільнена група «стоячих» команд, тому кожне наступне очко підійматиме луганців догори.

Відзначимо, що вгорі таблиці про рейтинги клубів все доволі стабільно. Лише ПСЖ обійшов «Севілью», яка цього тижня зганьбилася у Москві. Ну а «Барселона» впритул наблизилася до «Атлетико» і вже в наступному турі може витіснити мадридців з другої позиції. Найближче до трьох іспанців (крім «Барси» та «Атлетико», ще «Реал») – «Баварія».