За офіційними даними, вчорашній матч 3-го туру групового етапу Ліги Європи «Динамо» - «Янг Бойз» (2:2) відвідали 21 789 глядачів.
Це антирекорд відвідуваності домашніх матчів «Динамо» у цьому сезоні в єврокубках.
Попередній антирекорд був зафіксований у матчі плей-офф кваліфікації Ліги Європи проти «Марітіму», коли на НСК «Олімпійський» прийшли 23 194 глядачів.