«Динамо» oнoвилo антирекорд відвідуваності

Динамо Київ 20 Жовтня, 13:13 1179
«Динамо» oнoвилo антирекорд відвідуваності | 19-27
Матч «Динамо» - «Янг Бойз» відвідали трохи більше 20 тисяч глядачів.

За офіційними даними, вчорашній матч 3-го туру групового етапу Ліги Європи «Динамо» - «Янг Бойз» (2:2) відвідали 21 789 глядачів.

Це антирекорд відвідуваності домашніх матчів «Динамо» у цьому сезоні в єврокубках.

Попередній антирекорд був зафіксований у матчі плей-офф кваліфікації Ліги Європи проти «Марітіму», коли на НСК «Олімпійський» прийшли 23 194 глядачів.