Стало відомо, скільки «Динамо» заробило за участь у ЛЧ 2016/17

Динамо Київ 20 Жовтня, 14:43 1994
Стало відомо, скільки «Динамо» заробило за участь у ЛЧ 2016/17 | 19-27
Київський клуб непогано поповнив свій бюджет.

За участь у минулому сезоні Ліги чемпіонів «Динамо» отримало 18,6 млн євро, повідомляє УЄФА. Із них 12,7 млн - за вихід у груповий етап, а решта - це бонуси за результати в матчах і телевізійні права.

Найбільше за участь у Лізі чемпіонів 2016/17 заробив «Ювентус», який програв у фіналі «Реалу», - 110,4 млн євро. Мадридці отримали 81 млн.