За участь у минулому сезоні Ліги чемпіонів «Динамо» отримало 18,6 млн євро, повідомляє УЄФА. Із них 12,7 млн - за вихід у груповий етап, а решта - це бонуси за результати в матчах і телевізійні права.
Найбільше за участь у Лізі чемпіонів 2016/17 заробив «Ювентус», який програв у фіналі «Реалу», - 110,4 млн євро. Мадридці отримали 81 млн.