Як ми й повідомляли вчора, матч «Динамо» - «Валенсія», все-таки, відбудеться в Києві. Про це прес-служба УЄФА підтвердила «Обозревателю».
«Ми тримаємо зв'язок з клубами і стежимо за ситуацією, але в даний час немає планів щодо зміни місця і дати проведення матчу», - йдеться в офіційній відповіді УЄФА.
Нагадаємо, через протести в Києві «Валенсія» звернулася до УЄФА з проханням перенести поєдинок в інше місто або провести обидва матчі в Іспанії.