«Форма дуже важлива! Від неї залежить краса картинки в повній мірі. Уявіть собі картину, якби футболісти бігали в халатах або просто спортивних костюмах... Ну таке) правда?) Мене розчулювала форма «Селтіка» ) в зелено-білу горизонтальну смужку ... і гетри такі ж)) вони мені нагадували маленьких гусениць )) а форма «Метадону» кілька років тому - вужиків))
Мене веселять смужки типу смужок на формі «Севас»)) Та й сам вигляд - убога убогість. Смужки вертикальні, які вже приїлися до оскоми, просто виносять мозок. А остання ДК-шня форма чого коштує? Це ж пекельне-пекло з квіточкою всередині. Хто їх відбирає? Хоча на смак і колір, як кажуть...
Вважаю стильною форму «Спартака» і останній варіант «Металіста». У «Боруссії» ще нічого», - пише Ахава у своїй прес-конференції на MatchDay.