Ковалець порекомендув Фоменку двох гравців

Динамо Київ 6 Лютого, 13:07 1932
Ковалець порекомендув Фоменку двох гравців   | 19-27
Головний тренер команди-триумфатора останнього Кубка Співдружності пропонує Михайлу Фоменку своїх найкращих гравців.

Головний тренер команди-тріумфатора останнього Кубка Співдружності пропонує Михайлу Фоменку своїх найкращих гравців.

«Ми з Михайлом Фоменко завжди спілкуємося, зустрічаємося у ФФУ. З нами в Пітері був один з тренерів національної збірної Сергій Собецький. Нам дзвонив Михайло Іванович. Ми спілкувалися, назвали прізвища кількох гравців, яких можна порекомендувати до складу національної збірної. Хто це був? Ордець і Калітвінцев. Перед фіналом дзвонили Сафіуллін та Фоменко, і було приємно, що нам подзвонили такі люди і побажали хорошої гри у фіналі. у цьому плані була підтримка, і для гравців «молодіжки» цей турнір був хорошим стимулом, щоб потрапити до національної збірної», - передає слова Сергія Ковальця Чемпіонат.com.