Відзначимо той факт, що київське Динамо за час роботи Олександра Хацкевича на посаді головного тренера провело на своєму полі 10 матчів, і жодного разу не програло. Шість поєдинків в цьому списку було в рамках чемпіонату України, три - в Лізі Європи і один - в Лізі чемпіонів.

Ще за Реброва...
Додамо, що в останній раз Динамо програвало в рідних стінах в офіційному матчі ще під керівництвом Сергія Реброва. Було це 21 травня - в матчі УПЛ з Зорею (1:2).