Вранці відбулася традиційна передматчева нарада з організаційних питань. Було затверджено, у формах яких кольорів сьогодні зіграють суперники.
Динамівці проведуть матч у синій формі, а «гірники» - у помаранчево-чорній формі.


Вранці відбулася традиційна передматчева нарада з організаційних питань. Було затверджено, у формах яких кольорів сьогодні зіграють суперники.
Динамівці проведуть матч у синій формі, а «гірники» - у помаранчево-чорній формі.

