Захисник «Динамо» Євген Хачеріді прокоментував нічию з «Шахтарем» в центральному матчі 13 туру УПЛ.
«Я не знаю, хто відповідає за суддів і вчить їх. Коли Гонсалес виходив один на один і його збили, арбітр навіть не показав жовтої картки. Крім того, ми могли претендувати на пенальті в епізоді з Мораєсом, коли Бутко зіграв рукою, проте суддя не призначив
Ми грали на перемогу, щоб скоротити відставання від «Шахтаря» в чемпіонаті, проте здобути перемогу не вдалось. Намагались зіграти надійно в обороні, оскільки в останніх матчах дуже багато пропускали у свої ворота.
Проти такого суперника головне – зіграти надійно у захисті та шукати свої моменти в атаці. У Динамо було декілька нагод, проте ми не змогли їх реалізувати», – розповів Хачеріді в ефірі програми «Профутбол».