Вацко - про матч «Динамо» - «Шахтар»

Динамо Київ 23 Жовтня, 12:42 1649
Вацко - про матч «Динамо» - «Шахтар»  | 19-27
Експерт програми «Великий футбол» на каналі «Футбол 1» Віктор Вацко поділився враженнями від «українського класико», в якому безгольовою нічиєю розійшлися «Динамо» і «Шахтар».

- Це був емоційний матч, де обидві команди вийшли нібито зіграти з бажанням, але таке враження, що цього було недостатньо. Мовляв, нічия собі і нічия. Я очікував трохи більшого від «Динамо», адже якщо подивитися в турнірну таблицю - там 7 очок різниці. Де «Динамо» наздоганяти «Шахтар», як не в очних поєдинках? До речі, ви звернули увагу, що перед цим «класичним дербі» все було спокійно? Спокій з обох сторін, ніхто нічого не підливав у вогонь.

«Шахтар» грав свій єврокубковий матч у вівторок, а «Динамо» - в четвер. У «гірників» було на дві доби більше для відновлення. Кадрові втрати «Динамо» теж позначилися. Травма Сидорчука - жахлива фатальність, я бажаю йому швидкого одужання. Писали про те, що Віда сам приймав рішення, грати йому сьогодні чи не грати. Це дуже серйозні втрати, і Хацкевичу довелося сьогодні вибирати, адже всі бачили, хто грав в захисті «Динамо». Неспроста тренер вибрав ультразахисну модель, очевидно відштовхуючись від того підбору кадрів, які у нього були. Тому на поле вийшов Корзун, який зіграв на рівні, зробив свою справу.

Важко було прогнозувати те, що відбувалося по ходу матчу, але дійсно, Бернард з усіх трьох футболістів атакуючої групи «Шахтаря» зараз у найкращій формі. Але він вилетів, що зіграло на руку «Динамо». Я думаю, ця нічия на користь «гірників». Матчі «класичного дербі» - розріз того, що відбувається в нашому футболі. Ось такий у нас чемпіонат: створили два моменти і говоримо про шанси.

У момент удару відстань від м'яча до руки становила два сантиметри, про який пенальті може йти мова? Чи не метр або два, а два сантиметри. Мені здається, для призначення одинадцятиметрового у арбітра не було підстав.