Мединський змінив «Динамо-2» на Тернопіль

Динамо Київ 6 Лютого, 17:46 711
Мединський змінив «Динамо-2» на Тернопіль    | 19-27
Після трьох з половиною років у Києві молодий форвард повернувся в муніципальний клуб Тернополя, - про це повідомляє Football.ua.

Після трьох з половиною років у Києві молодий форвард повернувся в муніципальний клуб Тернополя, - про це повідомляє Football.ua.

Гучний трансфер здійснив ФК «Тернопіль». Друголіговий клуб, який на зимові канікули пішов на третьому місці в чемпіонаті, до того ж, у статусі чвертьфіналіста Кубка України, сьогодні за допомогою свого офіційного сайту оголосив про підписання контракту з 21-річним Ігорем Мединським.

Ігор в минулому вже грав за ФК «Тернопіль», вигравши з цією командою чемпіонство Тернопільщини, а у складі університетської команди ставши переможцем студентського чемпіонату Європи. Успішний виступ в команді Івегеша (тренер ФК «Тернопіль», - прим. 1927.com.ua) дозволило Ігорю привернути до себе увагу самого київського «Динамо».

Грав він у першій лізі за «Динамо-2», за неповних чотири сезони провівши 73 матчі (9 голів). Ось тільки минулого року Мединський не так часто потрапляв в основу, при Гусіні був змушений закривати позицію в центрі поля, а при Хацкевичу програвав конкуренцію основним форвардам. У поточній першості нападни влітку у складі студентської збірної України узяв участь у Всесвітній Універсіаді в Казані, в першій лізі зіграв лише 264 хвилини в 6 матчах.

У ФК «Тернопіль» Ігор отримав № 13 і, судячи з усього, розглядається як заміна основного бомбардиру «муніципалів» Семенцова, який під час зимового антракту поїхав на збори дніпродзержинської «Сталі».