Екс-футболіст донецького «Шахтаря» Олександр Сопко висловив думку, що об'єднаний Суперкубок не наближає реалізацію ідеї об'єднаного чемпіонату України і Росії.
"Чи став турнір кроком до об'єднаного чемпіонату? Не думаю. Триває словесна «артпідготовка» з боку оргкомітету, яка розбурхує громадськість. Але по суті ніяких конкретних кроків не робиться. Як не було, так і немає ніяких заяв від федерацій, від керівництва клубів. Всі придивляються, вичікують, промацують реакцію УЄФА, не бажаючи форсувати події. Вогник потихеньку тліє і в будь-який момент може як потухнути, так і розгорітися. Минулий турнір - це тільки кілька чергових дров, підкинутих в це багаття, щоб підтримати полум'я. Але ніяких конкретних зрушень у плані наближення об'єднаного чемпіонату цей турнір не дав», - наводить слова Сопко «Сегодня».
Сопко: «Не думаю, що об`єднаний Суперкубок став кроком до спільного чемпіонату»
Олександр Сопко висловив думку, що об'єднаний Суперкубок не наближає реалізацію ідеї об'єднаного чемпіонату України і Росії.