За повідомленням «СЕ в Україні», в товариському матчі «Динамо» - «Малага» в складі іспанської команди вийде український новачок.
Головний тренер «Малаги» Бернд Шустер підтвердив, що в матчі з київським «Динамо» «Малага» зіграє основою, розбавленою новачками.
«Значить, вийде і Саша Яковенко», - написав у своєму твіттері заступник головного редактора «Спорт-Експрес в Україні» Дмитро Ільченко.
Нагадаємо, матч «біло-синіх» з «анчоусами» відбудеться 12 лютого.