Екс-арбітр ФІФА: «Вважаю, що епізод з Бутком – це пенальті»

Динамо Київ 24 Жовтня, 16:33 947
Екс-арбітр ФІФА: «Вважаю, що епізод з Бутком – це пенальті» | 19-27
​Колишній арбітр ФІФА Олег Орєхов, який обслуговував матчі чемпіонату України, прокоментував скандальний епізод у матчі 13 туру УПЛ Динамо – Шахтар.
«Епізод з рукою Богдана Бутка? Я вважаю, що це 11-метровий удар. Природне положення рук – це коли рука внизу. Удар був несильний, відстань була нормальна. Бутко технічно неправильно виконав стрибок. М'яч йшов у ворота...

Ми беремо відстань і силу удару. Сили удару не було, рука не перебувала внизу, в природному положенні, а перебувала вгорі. М'яч влучив у руку. Це не була навмисна гра рукою, за яку карають жовтою карткою або вилученням, а були просто некоординовані дії гравця, які призвели до того, що він зіграв рукою. За це призначають пенальті», – цитує Орєхова Sport.ua.