Екс-форвард київського «Динамо» Роберто Нанні може знову опинитися в рідній команді «Велес» Сарсфілд.
32-річний футболіст зараз знаходиться в мексиканському «Атланті», куди перейшов у 2013 році з парагвайського «Серро Портеньо».
Інформацію про можливий прихід Нанні підтвердив безпосередньо президент Велеса Мігель Калельо.
«Він - гравець, який цікавить тренера Хосе Флореса, однак поки немає нічого конкретного. Ми лише контактували з його агентом», - цитує ESPN Deportes слова Калельо, сказані в програмі «Велес Радіо».
Нанні грав за «Велес» до переходу в «Динамо» з 2001 по 2003 роки, а також з 2008 по 2009 після закінчення контракту з київським клубом.