У кубковому матчі за «Динамо» дебютували три футболісти

Динамо Київ 25 Жовтня, 19:43 1241
У кубковому матчі за «Динамо» дебютували три футболісти | 19-27
У грі з «Олександрією» Олександр Хацкевич дав шанс проявити себе в першій команді «біло-синіх» трьом молодим динамівцям.

Зі стартових хвилин у складі «Динамо» вийшов дебютант Євген Смирний. 19-річний півзахисник провів на полі 72 хвилини.

На 112 хвилині Володимира Шепелєва замінив ще один новачок першої команди «біло-синіх» - 19-річний півзахисник Ахмед Алібеков.

А на 118 хвилині зустрічі замість Миколенка, для якого цей матч став другим за основний склад «Динамо», вийшов третій дебютант – 19-річний Богдан Лєднєв.