Леонід Буряк: «Не уявляю наші великі клуби без іноземців»

Футбол України 7 Лютого, 10:28 848
Леонід Буряк: «Не уявляю наші великі клуби без іноземців»   | 19-27
Колишній тренер київського «Динамо» прокоментував виступи «Шахтаря» і «Металіста» на Об′єднаному суперкубку.

- Думаю, змагання було досить вдалим. На мій погляд, це відмінна підготовка для команд рівня «Шахтаря», «Металіста», «Зеніту» і ЦСКА.

Всі інші, як правило, шукають більш слабших суперників, щоб награти якісь зв'язки і отримати прийнятний результат. Представники об'єднаного турніру були гідні один одного, і думаю, кожен залишився задоволений своєю участю.

Повністю згоден з тим, що «Шахтар» переміг завдяки кращому настрою. Визначальну роль зіграла майстерність гравців «Шахтаря». Індивідуально гірники виявилися сильнішими за своїх суперників. Зараз багато говориться про ліміт на легіонерів, але, чесно кажучи, я зараз не уявляю наші великі клуби без іноземців. Все-таки багатьом нашим хлопцям є до чого прагнути.

Не хотілося б проводити якихось паралелей, але все-таки думаю, що українські команди знаходяться на досить високому рівні. Це показав і «Шахтар», і в трохи меншій мірі «Металіст». Наш футбол зростає і про це свідчать два перших місця на Об'єднаному Суперкубку, - цитує Буряка «СЕ».