"У перший рік моєї роботи в "Анжи" ми завершили сезон у першій п'ятірці. Нам вдалося створити професійну команду. Потім ми підписали Ето'О, що спровокувало деякі проблеми всередині команди. Я відповідав за атмосферу в колективі і розмовляв з гравцями, пояснював, чому камерунець в команді.
Але потім Ето'О почав втручатися в мою роботу, в роботу менеджерів, і навіть Гуса Хіддінка. Ми намагалися донести до футболістів одне, а він говорив їм зовсім інше. У мене був контракт, але я повідомив про своє бажання покинути команду керівництву, і ми дійшли згоди. Я знаю Ето'О з 16-річного віку. Він завжди був відмінним хлопцем, але часом він тягне ковдру на себе на шкоду командним інтересам", - сказав Роберто Карлос.
Нагадаємо, нещодавно Ето'О підписав однорічний контракт з "Челсі".