Арбітр Можаровський зафіксував у матчі «Олександрія» - «Динамо» 28 порушень у гостей проти 18 у господарів у основний час. У грі із «Шахтарем» за три дні до того «Динамо» мало 20 порушень проти 18 у «Шахтаря». Що це означає? Це свідчить про те, що Можаровський трактував правила на корись господарів – маємо десять «додаткових» штрафних у бік «Динамо», один із яких таки призвів до забитого м’яча. Гравцям «Олександрії» було досить забігти на половину гостей і вступити у боротьбу аби отримати право на стандарт. Саме такою була тактика команди тренера Шарана. Так, Можаровський відверто не «підставлявся». Хоча епізод у додані до основного часу хвилини промовистий – спочатку арбітр «не бачить», що захисник «Олександрії» вибив м’яча на кутовий і дає удар від воріт. Після чого встигає поставити сумнівний штрафний поблизу воріт «Динамо», з якого «Олександрія» ледь не забила. Професіонал!
І ще про статистику. Зазвичай порушень більше у команди, яка менше володіє м’ячем. У девяноста відсотках матчів це саме так. У грі в Олександрії «Динамо» володіло м’ячем 57 відсотків часу, але порушень зробило у більш ніж півтора рази більше. Усе просто – атаки киян переривалися свистками арбітра на користь «Олександрії».
У принциповій «рубці» із «Шахтарем», де аж іскри летіли, динамівці мали 20 порушень. А у грі з «Олександрією», володіючи м’ячем більшу частину гри – 28! Ось вам доказ того, про що казав Хацкевич після гри. І, здається, що це лише початок…
Микола Несенюк, Facebook