«Мене би там або зразу вальнули, або заарештували». Сергій Притула – про ЧС-2018 в Росії

Динамо Київ 26 Жовтня, 19:38 3787
«Мене би там або зразу вальнули, або заарештували». Сергій Притула – про ЧС-2018 в Росії | 19-27
Знаменитий український телеведучий, амбасадор збірної України висловив свою думку щодо непотрапляння збірної України на російський Мундіаль.
«Треба було вийти з групи, а потім вже вирішувати – їхати на ЧС у Росію чи ні, – каже Сергій Притула в інтерв'ю для Радіо МАКСИМУМ. – Махати руками після бійки сенсу немає. Я не знаю, яке рішення ухвалила б Федерація футболу, як захотіли б самі футболісти. Поїхати в Росію, успішно виступити – це було б добре. Але при цьому грати в країні-агресорі, коли в нас йде війна, – не дуже личить.
Я би туди точно не полетів. Знаючи, що я є в чорних списках тих «днр»-«лнр», мене би там або зразу вальнули, або заарештували. А загалом – нема предмету для обговорення. Ми вилетіли, і на тому всьо – гайки».

Нагадаємо, що у відбірковому циклі ЧС-2018 збірна України посіла третє місце групи I, програвши Ісландії боротьбу за пряму путівку, а Хорватії – право зіграти у стикових матчах.