Ми попросили трьох авторитетних українських фахівців висловити свою думку щодо можливої розв'язки в суперечці за місце в трійці призерів.
Анатолій ДЕМ'ЯНЕНКО
(Екс-гравець Динамо)
«Якщо судити з останніх матчів, то головним претендентом на бронзу є Зоря. Однак попереду ще довга дистанція, і як луганчани витримають такий темп, невідомо.
Подобається мені також, як виступає Олімпік. Але називати його основним конкурентом Зорі в боротьбі за третє місце не стану. Таких команд в чемпіонаті України як мінімум ще три. Щоб зрозуміти, про кого я говорю, слід заглянути в турнірну таблицю. Має бути цікава боротьба, адже очки втрачати будуть все без винятку. До речі, хорошим стимулом для тих же футболістів Ворскли стане виклик в збірну України.
Окремо хочу згадати про Маріуполь. Складно однозначно сказати, що там сталося. Для цього потрібно бути всередині колективу. Зміна тренера по ходу турніру найчастіше йде на користь будь-якій команді, якщо, звичайно, вона погано грала ...
У Маріуполі вийшло навпаки. Поки що наш чемпіонат втратив ще одного цікавого претендента на бронзу».
Олександр СОПКО
(Екс-гравець Шахтаря)
«Вважаю, що бронза буде розіграна в травні наступного року. Зараз точно визначити головного претендента дуже складно. Однак на сьогоднішній день по грі краще за всіх виглядає Зоря. Луганська команда набрала такий хід, що заслуговує зайняти не лише третє, але навіть друге місце.
За кількістю очок хороші шанси має Ворскла. Це може позначитися навесні. До речі, Зорі потрібно ще потрапити в шістку кращих... Якщо луганчани це зроблять, вони як раз і стануть найбільш реальними претендентами на бронзу. Про гру команди Юрія Вернидуба я вже говорив, до цього слід додати якісний підбір футболістів і вміння тренера налаштовувати підопічних на поєдинок.
Хочу віддати належне Олімпіку. Ця команда вичавлює більше, ніж дозволяє її ресурс, що говорить про ефективну роботу клубу - одну з найкращих в УПЛ. Колектив під керівництвом Романа Санжара максимально мобілізований, але наскільки цього вистачить, невідомо. Чи ризикує на третє місце опуститися Динамо? Навряд чи. У киян є великий запас - по людям і за потенціалом академії».
Ігор ЖАБЧЕНКО
(Екс-гравець Чорноморця)
«Я думаю, що за третє місце поборються три клуби - Олімпік, Ворскла і Зоря. Хто саме візьме бронзу, визначиться в очних зустрічах. Особливу повагу викликає Олімпік. Я, чесно кажучи, від команди Романа Санжара такого не очікував. Однак, при всій повазі до цього клубу, Зоря і Ворскла сильніше його і мають більше шансів опинитися на третьому рядку в чемпіонаті.
Для Зорі, очевидно, важливо успішно грати в Лізі Європи. Це надає луганчанам енергію і бажання битися за очки в чемпіонаті України. Коли Зоря на підйомі, їй навіть Шахтар і Динамо не є завадою.
Шкода, що через якихось кулуарних розбірок з бронзової гонки вибув Маріуполь, який демонстрував дуже цікавий футбол. Вважаю, Олександру Севідову повинні були дати можливість допрацювати хоча б до зими і тільки потім шукати когось на зміну. Вийшло ж так, що маріупольська команда просто посипалася, і невідомо, чи повернеться вона в боротьбу».